Süper Lig’de flaş ayrılık! İstifasını yönetime sundu

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Hatayspor’da alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Volkan Demirel’in geleceği merak konusu oldu. 

Volkan Demirel istifa etti

Sports Digitale’den Yağız Sabuncuoğlu’nun haberine göre Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel istifasını yönetime sundu.

İstifa sinyalini vermişti

Genç teknik adam, Trendyol Süper Lig’in 34. haftasında Başakşehir’e 2-1 mağlup olduları maçın ardından “Belki istifa eder misin, etmez misin, tribünler bağırıyor, haklılar, saygı duyuyorum. Yazıyorlar, haklılar saygı duyuyorum. Ama dediğim gibi bundan sonra, benden sonra buraya 4 maçlık birisi de gelse, belki istifa etmek istedim, etmem de gerekiyordu ama olmadı. Neden olmadığını da yeri gelince konuşuruz. Ama 4 hafta boyunca şimdi ben buradayken takımı bırakmak, tabii ki ‘git derlerse’ yine giderim hiç başımın üstünde yerleri var. Hiç öyle bir derdim de yok ama 4 hafta boyunca burada nasıl bir sene bütün mücadeleleri biz verdiysek, bu ekiple çalışanlarla, futbolcularla nasıl bir mücadeleyi verdiysek, bundan sonra da 4 maç vereceğiz. Ondan sonra da oluyorsa olacak, olmuyorsa olmayacak. Oluyorsa da yine dimdik duracağım buraya çıkıp olmuyorsa da yine buraya dimdik çıkacağım. Çünkü bu çocuklar her şarta ve koşula rağmen mücadele ediyorlar. O yüzden saygıyla hak ediyorlar” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir