HP’den 4K çözünürlükte uygun fiyatlı monitör, yok satar

HP‘nin yeni monitorü 732PK, çalışma alanınızı yenilemek isteyen yaratıcı ve üretken profesyoneller için mükemmel bir seçenek sunuyor. 31,5 inç büyüklüğündeki bu monitor, JD.com üzerinden 6,999 yuan (yaklaşık 983 dolar) başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu. 4K çözünürlüğe sahip 60Hz IPS Black paneli sayesinde, keskin görüntüler ve canlı renkler sunan bu monitor, özellikle görsel tasarımcılar için ideal. VESA DisplayHDR 400 sertifikası, olağanüstü kontrast ve geniş bir renk yelpazesi sunarken, fabrika çıkışı renk kalibrasyonu ile ΔE<2 derecesinde renk doğruluğu sağlıyor. Bu özellikler sayesinde, fotoğraf düzenleme, grafik tasarım çalışmaları ya da yüksek kaliteli video izleme deneyimleri için birebir.

Monitor, sadece görsel deneyimiyle sınırlı kalmayıp aynı zamanda Thunderbolt 4 arabirimine sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Bu güçlü bağlantı noktası, veri aktarımını saniyede 40 gigabit hıza kadar çıkarırken, 100W güç sağlama kapasitesiyle dizüstü bilgisayarınızı da şarj edebilir. Ayrıca, bir Thunderbolt kablosu ile ikinci bir 4K monitor ekleyerek çalışma alanınızı genişletebilirsiniz.

HP’den 4K çözünürlükte uygun fiyatlı monitör, yok satar

KVM anahtarı özelliği ile iki farklı bilgisayarı aynı klavye ve mouse ile kontrol edebilmenizi sağlayan HP 732PK, masaüstü düzeninizi sadeleştirmenize yardımcı olur. Monitorün akıllı kontrol tasarımı, bilgisayarınız kapalıyken bile monitorün güç düğmesine basarak hem monitorü hem de bağlı dizüstü bilgisayarı aynı anda açmanıza olanak tanır.

HP, 732PK modeliyle sürdürülebilirliğe de büyük önem veriyor. Monitor, %85 oranında tüketim sonrası geri dönüştürülmüş malzemeler ve %5 oranında okyanus plastikleri kullanılarak üretilmiş. Ayak kısmında %90 geri dönüştürülmüş alüminyum kullanılırken, ambalajı %100 geri dönüştürülebilir. Ayrıca TCO sertifikalı, EPEAT kayıtlı ve ENERGY STAR sertifikalıdır. Bu özellikler, çevreye duyarlı tüketiciler için de HP 732PK’yi cazip kılar. Fiyatının ise 399 dolar olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir